پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۴

پولدارترین بازیگران سال ۲۰۱۴
به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

بی تردید بازیگران قشر پردرآمدی هستند و تقریبا میزان ثروت و دارایی آنها به بخشی از اطلاعات عمومی مردم تبدیل شده و با حضور در هر فیلم جدید شاهد افزایش میزان آن هستیم.به نظر نمی رسد صنعت هالیوود تا زمان مدیدی بخواهد دستخوش افول و ورشکستگی شود بنابراین آنها هنوز قادر هستند که دستمزدهای کلانی را به بازیگرانشان اختصاص دهند در ادامه این مطلب قصد داریم اشاره ای کنیم به ۱۰ تن از پولدارترین بازیگران مرد دنیا درسال ۲۰۱۴ که البته من فکر می کنم جای نام های بسیاری در این لیست خالی است.

جری سینفلد

جری سینفلد پولدارترین بازیگر

جری سینفلد یکی از معروف ترین کمدین های دنیا است و شوی تلویزیونی او که با نام Seinfeld از اواخر دهه ۸۰ تا اواخر دهه ۹۰ از شبکه NBC آمریکا پخش شد همواره یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی دنیا است . او که غالبا به دور از حاشیه و کانون توجه رسانه ها زندگی می کند و به ندرت جلوی دوربین تلویزیون ظاهر می شود در پاین سال ۲۰۱۴ به عنوان پولدارترین بازیگر مرد دنیا شناخته شد. دارایی خالص ۸۰۰ میلیون دلار

شاهرخ خان

شاهرخ خان پولدارترین بازیگر

شاهرخ خان ستاره محبوب که بیشتر با لقب ” پادشاه بالیوود” در دنیا آنرا می شناسند یکی از ثروتمندترین ستاره های دنیای سینما به حساب می آید.وی تا کنون در بالغ بر ۷۵ فیلم هندی و بیشمار عناوین بین المللی حضور داشته است و جزء یکی از ثروتمندترین مردان کره زمین به شمار می آید و در عین حال نسبت به دارایی های خود بسیار بخشنده و خیر است. ازمهمترین اقدامات بشردوستانه او می توان به کمکهای مالی کلان به سازمانهایی همچون یونسکو اشاره کرد دارایی خالص ۶۰۰ میلیون دلار .

تام کروز

تام کروز ثروتمند

تام کروز از آن دسته از ستاره های اکشن است که کارنامه هنری اش از لیست بلند و بالایی برخوردار است.او یک بازیگر محبوب و تهیه کننده ای بسیار موفق است گرچه ممکن است برخی از انتخابهای او در شیوه و سبک زندگی در نگاه مردم سوال برانگیز باشد اما قطعاٌ او بازیگری را خوب بلد است .از مطرح ترین فیلمهای او می توان از تاپ گان،چند مرد خوب و سری ماموریت غیر ممکن یاد کرد. دارایی خالص ۴۸۰ میلیون دلار .

جانی دپ

جانی دپ پولدار

جانی دپ با سبک نامتعارف و غریب گونه اش تا کنون دل هواداران زیادی را در سینما مجذوب خود کرده است . محبوب ترین نقش او که تا به امروز برای بسیاری شناخته شده است کاراکتر کاپیتان جک اسپارو در مجموعه دزدان دریایی کارائیب است. دارایی خالص ۴۵۰ میلیون دلار

تام هنکس

تام هنکس پولدار

تام هنکس از آن دسته از هنرمندانی است که یک سر و هزار سودا دارد. او علاوه بر بازیگری در فیلم سازی ،نویسندگی ،کارگردانی و تهیه کنندگی نیز چیره دست است و در طول تمام سالهایی که در صنعت سینما فعال بوده است موفق به کسب جوایز بیشماری به خاطر نقش هایش در فیلمهایی همچون دور افتاده،اگه میتونی منو بگیر،آپولو ۱۳،داستان اسباب بازی،راز داوینچی، و شما نامه دارید .. شده است دارایی خالص ۳۹۰ میلیون دلار .

کیانو ریوز

کیانو ریوز پولدار

کیانو ریوز اهل کانادا است و جالب است بدانید در بیروت لبنان به دنیا آمده و ازسمت پدر از اصالتی چینی ،پرتغالی و ایرلندی برخوردار است.او با بازی در ماتریکس به اوج موفقیت و شهرت رسید و از آنجا که فیلمهای قبلی او بیشتر جنبه درام و کمدی داشتند اهالی فیلم و سینما با بازی او دراین اکشن بسیار سنگین حیرت زده شدند دارایی خالص ۳۵۰ میلیون دلار

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه پولدار

نام سیلوستر استالونه با سینمای اکشن هالیوود گره خورده و فیلمهای راکی و رامبو از معروف ترین فیلمهای او به شمار می روند.این بازیگر اگرچه در سالهای اخیر سعی کرده با بازگشت به نقش های گذشته زندگی بازیگری اش را دوباره زنده کند اما بسیاری از زمان خود را به پشت صحنه نیز اختصاص می دهد. دارایی خالص ۲۷۵ میلیون دلار .

لئوناردو وی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو پولدار

لئوناردو وی کاپریو یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود است و جای هیچ شکی نیست چرا که او همیشه تمام و کمال خود را به نقش اختصاص می دهد و درگیر آن می شود که در نهایت همیشه اجرای ماهرانه ای از خود به جا می گذارد.بازی در یکی از پر فروش ترین فیلمهای تاریخ سینما یعنی تایتانیک راهگشای اصلی او در پیشترفت و موفقیت بوده است. دارایی خالص ۲۱۵ میلیون دلار

ویل اسمیت

ویل اسمیت پولدار

ویل اسمیت از بازیگران خوشنام هالیوود است که نام او در همه جا شناخته شده است. از نخستین بازیهای بدون فراز و نشیب او در سریال Fresh Prince of Bel-Air تا فیلم اخیرش جوخه خودکششی فاصله زیادی است اما او در طول این زمان به یک بازیگر کاملا حرفه ای تبدیل شده است دارایی خالص ۲۱۵ میلیون دلار .

سلمان خان

سلمان خان پولدار

سلمان خان یکی از پر حرارت ترین یا اصلاحاٌ Hottest بازیگران بالیوود به حساب می آید او در کشورش بسیار معروف ، مطرح و البته پر سر و صدا است و طرفداران بیشماری در هندوستان دارد دارایی خالص ۲۰۰ میلیون دلار .

مطلب ارسال شده در : اخبار هالیوود برچسب موضوعی : .