کاردستی با بطری های پلاستیکی دور ریختنی

کاردستی با بطری های پلاستیکی دور ریختنی
۴ ۴ vote[s]

در خانه همه ما یک عالمه قوطی و بطری پلاستیکی نوشابه،دوغ ،آبمیوه و دلستر یا هر ماده دیگری پیدا می شود.اکثر مواقع آنها را دور می ریزیم گاهی وقت ها هم برای نگهداری مایعات دیگر از آنها استفاده می کنیم.در این پست یک ایده نو و خلاقانه برای استفاده مجدد از این بطری های پلاستیکی دور ریختنی به شما معرفی می کنیم.

این کاردستی با بطری های دور ریختنی پلاستیکی آماده می شود  و در کمترین زمان ممکن بدون هیچگونه ابزار یا وسیله ای آماده میشه تنها  وسایلی که برای این کاردستی احتیاج دارید یک سری بطری پلاستیکی است که بهتره از بطری های پلاستیکی رنگی استفاده کنید.

معمولاً بطری هایی که برای فروش آبمیوه ها در طعم های مختلف به کار می رود رنگی هستند و گزینه مناسبی برای این کاردستی به  حساب می آیند.تنها کاری که شما لازم است انجام بدید آن است که چند تا بطری در رنگ های مختلف انتخاب کنید و سر بطری ها رو با قیچی برش بزنید . اندازه ای که برای برش زدن انتخاب می کنید می تواند بلند یا کوتاه باشد اگر از قوس بطری برش بزنید دهانه کاردستی تان تنگ تر می شود و شکل شبیه گلدان به خود می گیرد و هر چه قدر از قوس بطری عقب تر برید دهانه ظروف گشاد تر می شود و بیشتر شکل کاسه یا لیوان به خود می گیرد.

انتخاب با خودتان هست هر جور دوست دارید برش بزنید تمامی مراحل ساخت کاردستی در تصویر زیر شرح داده شده است.

بعد از اینکه قسمت های اضافی قوطی های پلاستیکی را جدا کردید.برای از بین بردن زبری سر ظرف ها راحت ترین کاری که می توانید انجام بدید آن است که اتو را داغ کنید و دهانه قوطی پلاستیکی که حالا دیگر تبدیل به یک لیوان یا گلدان تزیینی شده را چند ثانیه روی قوطی بگذارید تا پلاستیک کمی ذوب شود و حالت زبری آن از بین برود.

کاردستی شما آماده است از این قوطی یا لیوان هان پلاستیکی بامزه می توانید برای نگهداری لوازم آرایش،مسواک ،خمیر دندان ،گوش پاک کن ،سنجاق و گلسر و یک عالمه خرده ریز دیگر استفاده کنید

کاردستی با مواد دور ریختنی

آموزش تصویری کاردستی با قوطی های پلاستیکی دور ریختنی

مطلب ارسال شده در : ایده های نو برچسب موضوعی : , , , .